Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_02
Reklama

Wybory samorządowe 2018 - kandydaci na radnych

Email Drukuj

21 października odbędą się wybory samorządowe 2018. Tego dnia wybierzemy nowych członków rady miasta. Poniżej lista kandydatów podzielona na okręgi wyborcze...

 



Wybory do Rady Miejskiej w Strumieniu

 


Okręg nr 1
Część miasta Strumień – ulice: Dębowa, Graniczna, Księdza Londzina, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Olszyna, Plac Świętego Krzyża, Pocztowa, Podwale, Rynek, Rzemieślnicza, Staromiejska, Stawowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 2 do nr 16.

Adam Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Adrian Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Rafał Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 2
Część miasta Strumień – ulice: Anny Bernd, Cicha, Jesienna, Korfantego, Letnia, Nowowiejskiego, Pawłowicka, Powstańców Śląskich, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna, Zimowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 18 do końca ulicy (do granicy miasta).

Paweł Starczynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Anna Józwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Andrzej Nikiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 3
Część miasta Strumień – ulice: Czarnoty, Dolna, Harcerska, Końcowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Łuczkiewicza, Machny Ogrodzeńskiej, Młyńska, Mostowa, Osiedlowa, Parkowa, Pszczyńska, Skwer Świętej Barbary, Wąska, Zamkowa, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15.

Maria Krutyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Adam Kuśka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Jerzy Hawełka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 4
Część miasta Strumień – ulice: Azaliowa, Brodeckiego, Cieszyńska, Cyprysowa, Dworcowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Kolejowa, Księdza Brzuski, Lipowa, Orzechowa, Poddane, Polna, Promienna, Spokojna, Tęczowa, Topolowa, Towarowa, Wiązowa, Wiśniowa, Wspólna, Zielona, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy miasta).     

Ireneusz Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Lilla Salachna-Brzoza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Patrycja Bojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

Marzena Szczyrba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 5
Część sołectwa Pruchna – ulice: Astrów, Cicha, Dębowa, Dobra, Główna, Jarzębinowa, Kilisztwo, Klonowa, Kopanina, Kościelna, Kręta, Krótka, Leśna, Łagodna, Na Kępie, Ogrodowa, Podlesie, Radosna, Rajska, Świerkowa, Szkolna, Wąska, Wrzosowa.

Janina Adamczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Stanisław Świtała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Ewa Zawada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA


Okręg nr 6
Część sołectwa Pruchna – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dworcowa, Dworkowa, Gawliniec, Graniczna, Jaśminowa, Katowicka, Kolejowa, Łąkowa, Majowa, Nowe Chałupy, Polna, Rolnicza, Sadowa, Sezamkowa, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spółdzielcza, Wesoła, Wierzbowa, Wieżowa, Wiśniowa, Zagrodowa, Zebrzydowicka.

Piotr Goszyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Maria Madziar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Dawid Czakon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWID CZAKON

Karol Pisiut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA


Okręg nr 7
Część sołectwa Pruchna – ulice: Jesionowa, Jutrzenki, Krokusów, Kwiatowa, Lipowa, Myśliwska, Nowa, Nowy Świat, Osiedlowa, Pod Borem, Poprzeczna, Sarnia, Stawowa, Strażacka, Szeroka, Urocza, Wałowa, Wiosenna, Zbożowa.     

Franciszek Wigłasz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Henryk Mężyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Arkadiusz Kolczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA


Okręg nr 8
Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Aleja ks. Jerzego Badury, Boczna, Dębina, Jagodowa, Jaśminowa, Knajska, Łąkowa, Łowiecka, Malinowa, Miła, Myśliwska, Nad Brzegiem, Owocowa, Piękna, Pod Borem, Pogodna, Poziomkowa, Siewna, Skromna, Słoneczna, Wiślańska, Wodna, Główna – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 9 oraz numery parzyste: od nr 2 do nr 18.

Józef Rudol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Tomasz Pocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA


Okręg nr 9
Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Brzozowa, Fiołków, Harcerska, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Oblaski, Plac Dobrego Pasterza, Różana, Spacerowa, Spokojna, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Wierzbina.

Czesław Greń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Marek Gabryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Oskar Karwacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 10
Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Cienista, Chabrów, Jarzębinowa, Jaskrów, Kalinowa, Kolejowa, Kręta, Lipowa, Orzechowa, Plac Kościelny, Pocztowa, Polna, Poranna, Widokowa, Wiejska, Zgodna, Zielona, Główna – numery nieparzyste: od nr 11 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery parzyste: od nr 20 do końca ulicy (do granicy sołectwa).     

Jarosław Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Marcin Glet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA


Okręg nr 11
Część sołectwa Bąków – ulice: Barwna, Cieszyńska, Dworska, Jasna, Jutrzenki, Krótka, Łęgowa, Młynarska, Mostkowa, Osiedlowa, Poprzeczna, Przygodna, Radości, Romantyczna, Rybia, Sadowa, Serdeczna, Słoneczna, Słowicza, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Szczęśliwa, Świerkowa, Wiślańska, Zagrodowa, Złota, Żniwna, Główna – numery parzyste: od nr 2 do nr 60 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 21.

Stanisław Balas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Jarosław Midura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Barbara Strugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 12
Część sołectwa Bąków – ulice: Błękitna, Dożynkowa, Golasowicka, Grobla, Jarząbkowicka, Jeżynowa, Kątek, Kolorowa, Leszczynowa, Łączna, Nowy Świat, Objazdowa, Pniwie, Podlesie, Rolnicza, Szeroka, Szkolna, Wiosenna, Zielona, Główna – numery parzyste: od nr 62 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste: od nr 23 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

Bronisław Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Monika Staniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Bogusław Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 13
Sołectwo Zabłocie-ulice: Bielska-numery parzyste: od nr 12 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste: od nr 13 do końca ulicy (do granicy sołectwa), Boczna, Brzegowa-numery parzyste: nr 6 i 6A, Czuchowska, Dolna, Długa, Gościnna, Górna, Hiacyntów, Herbaciana, Irysów, Jałowcowa, Miodowa-numery parzyste: od nr 2 do nr 12 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 11 do końca ulicy, Mokra, Narcyzów, Orzechowa, Pasieczna, Poranna, Przechodnia, Rolna-numery parzyste: od nr 2 do nr 16 oraz od nr 20 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 13 oraz od nr 21 do końca ulicy, Rumiankowa, Solna-numery nieparzyste: od nr 1 do nr 7, Stokrotek, Skotnica, Skrajna, Szarotek, Świetlista, Tarninowa, Torfowa, Tulipanów, Wiśniowa, Zacisze, Złocieni, Żwirowa, Żurawinowa. Sołectwo Zabłocie Solanka-ulice: Bielska: numery parzyste: od nr 2 do nr 10 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 11, Brzegowa-numery parzyste: nr 4 i numery nieparzyste: nr 1 i 1A, Miodowa-numery parzyste: nr 14 i 16, Mokra, Poddane, Rolna-numery nieparzyste: od nr 15 do nr 19 oraz numery parzyste: nr 18, Solna-numery parzyste: od nr 2 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: nr 9, Źródlana.

Jarosław Szast
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Adam Wojtek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Ryszard Kowol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 14
Cześć sołectwa Zbytków – ulice: Brzozowa, Bukowa, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Olchowa, Tęczowa, Topolowa, Turystyczna, Wiązowa, Wspólna, 1 Maja, Wiślańska: numery parzyste oraz numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy sołectwa).     

Kazimierz Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Renata Dolniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Piotr Białożyt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO


Okręg nr 15
Część sołectwa Zbytków-ulice: Akacjowa, Bracka, Długa, Górnicza, Grzybowa, Herbowa, Ks. Ludwika Kojzara, Ludowa, Malinowa, Prosta, Rycerska, Sportowa, Starowiejska, Strażacka, Wolności, Wyzwolenia, Wiślańska: numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15.

Cecylia Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

Bogusław Wawrzyczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
-2 #1 Megrusik 2018-09-29 17:30
Mam już swojego kandydata na RADNEGO .... "Stażystów" polecam na kandydowanie .... do związku kombatantów obojętnych mi opcji.... CZAS NA MŁODOŚĆ I ZMIANY !
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk